Worki filtracyjne kielce

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w role worków filtracyjnych z różnych środków a o innym kształcie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w którym jest problem z złym powietrzem zachodzącym w ciągu przemysłowym.

Bardzo modne - filtry modułowe, które wykorzystywane są najczęściej w dziedziny drzewnej i meblarskiej, bardzo dużo pełnią naszą wartość również przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej ofercie mamy także wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak również średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się całą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z porady na prostą formę posiadają szeroką przestrzeń filtracyjną.

Dużo szybka gama proponowanych odpylaczy gwarantuje nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Dużo informacji o naszej możliwości można wziąć na krajowej stronie internetowej lub zapoznając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są dostępne w klasie przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry pochodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do wprowadzenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej firmie wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, natomiast w terminie zimy w stylu recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.