Krajalnica elektryczna do warzyw

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała grupa oraz umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przeprowadzona przez rodzimego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na znaczeniu". Jest względnie niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to materiał, oddany do krojenia przede wszystkim różnego sposobu wędlin i mięsa, jednakże z powodzeniem zapewne istnieć wykorzystywany także do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest niecierpliwa i znacznie precyzyjna, a branie jej - w sum bezpieczne. Każde składniki zostały dobrze zabezpieczone i zrobione z naprawdę trwałych, prostych w sprzątaniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Wszystek odcinek tego narzędzia, jaki zamierza wolną relację z żywnością, jest stworzony z faktów nierdzewnych.

Nie chcesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz pamiętał tegoż faktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując położone w nią produkty do granica i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do tego, by znów służyło "jak nowe".